/Imazhe të rënda në spektaklin e kërcimit, Megi Pojani del e z.hυeshur dhe bën veρrime er. otike

Imazhe të rënda në spektaklin e kërcimit, Megi Pojani del e z.hυeshur dhe bën veρrime er. otike

Megi Pojani u shfaq mbrëmë në skenën e spektaklit “DWTS” me veshje dhe sjellje erotike, ndërsa risolli kërcimin erotik të aktores Salma Hayek nga filmi “From Dusk Till Dawn”.

megi pojani8

Edhe pse emisioni transmetohej në orar mbrëmjeje, ku shikues janë edhe të miturit, Pojani hyri në skenë e veshur me rroba të brendshme, me një gjarpër në krahë dhe me lëvizje provokuese.

Në  momentin kur kërcente me partnerin e saj, balerin profesionist, Pojanit i dolën edhe pjesët intime.

megi pojani

Ndërsa skena më e papranueshme për atë orar transmetimi ishte vendosja e takës mbi kokën e balerinit dhe derdhja e alkoolit në fytyrë.

megi pojani1
megi pojani3
megi pojani2
megi pojani4
megi pojani5
megi pojani6
megi pojani7
megi pojani9
megi pojani1o
megi pojani11
megi pojani12
megi pojani13
megi pojani14
megi pojani16
megi pojani15
megi pojani17
megi pojani18
megi pojani19
megi pojani20