Tυristja RUSE tm errohet nga mes.hkυjt shqiptarë: Këta e paskan mendjen υetëm për të… (Video)

Duket se etja e meshkujve shqiptarëve për femra i ka rënë në sy edhe një turiste ruse që ka vizituar Shqipërinë së fundmi.

Bukuroshja ruse, mesa duket ka ndezur mendjen e meshkujve shqiptarë me fotot e nxehta që ka postuar në profilin e saj në Instagram.

Ajo është një blogere dhe ka vizituar vendin tonë me disa nga mikeshat e saj.

Ajo ka postuar foto dhe video të mrekullueshme nga Jugu i vendit, përkatësisht në Ksamil dhe Sarandë teksa i ka bërë një marketing të gjerë vendit tonë tek ndjekësit e huaj.

Në një prej fotove të saj në Instagram, një djalë shqiptar i ka replikuar: A je akoma në Shqipëri?!

Do vij ta haj p****. Por mesa duket mesazhet e kësaj natyre kanë qenë të shumta gjë që solli dhe reagimin e saj.