Vijon telenovela / Xhensila i “kthen kusurin” Besit? Këngëtarja shfaq linjat dhe merr komplimenta pafund: Askush s’mund të…

Prej disa kohësh po përflitet një ndarje mes aktorit të humorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj. Kjo u aludua vazhdimisht në media, por asnjëri nga palët nuk dha një deklaratë. Kësaj radhe ka qenë Besi i cili në një rrëfim të fundit në një program tha se janë të ndarë dhe se fëmijët jetojnë me Xhensilën.

Së fundmi Besi ka publikuar këngën e tij të re, një bashkëpunim me këngëtaren Eli Malaj. Ama teksti i kësaj kënge është shkruar nga vetë ai dhe komentuar nga Besi si ‘tekst shpirti’ është nënkuptuar se tregon gjendjen emocionale të Besit momentalisht. Kënga është kuptuar nga fansat si dedikim për ish-parnteren e tij Xhensilën për shkak të ndarjes së tyre.

Kohëve të fundit për shkak të këngës së Besit, aludimeve për një lidhje tjetër të tij dhe shumë komenteve lidhur me ndarjen e tyre duket se Xhensila e ka një reagim. Me anë të një videoje të saj ka shkruar:

“Kujtoje gjithmonë, je një diamant, askush nuk mund të të thyejë”.